Blog

Współpraca z księgarnią Tania Książka

Współpraca z księgarnią Tania Książka

Informujemy, że Katolikus podjął współpracę z księgarnią taniaksiazka.pl

Jak można zaobserwować na naszej stronie od jakiegoś czasu pojawiają się w różnych miejscach banerki z księgarni Tania Książka. Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z kilku względów. Niewątpliwie chcielibyśmy w dalszym ciągu się rozwijać, a do tego potrzebne są finanse. Nasz portal aktualnie jest darmowy i nie posiadamy dodatkowych funduszy na reklamę i promocję.

Równie ważnym dla nas czynnikiem jest dostosowanie zawartości do Was – użytkowników. Na podstawie zainteresowań uznaliśmy, że tematyka książek będzie odpowiednia i uniwersalna. Tania Książka posiada bogaty asortyment, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jak można pomóc?

To proste, jeśli jeszcze nigdy nie wchodziło się na stronę księgarni wystarczy na nią przejść za pośrednictwem baneru ze strony Katolikus bądź tego linku. Wówczas zostanie się przekierowanym do dedykowanej podstrony tematycznej. Strona zapamiętuje użytkownika za pomocą „ciasteczek”. Po tym kroku można już poruszać się po całej księgarni w celu wyszukania odpowiedniego przedmiotu. Tutaj warto wspomnieć, że w księgarni znajdzie się nie tylko książki papierowe, ale również e-booki, płyty CD z muzyką, DVD z filmami czy gry dla dzieci i dorosłych na PC, PS czy XBOX. Jak już wspominaliśmy, ogromny asortyment sprawił, że na stronie taniaksiazka.pl dostępna jest również oddzielna kategoria zabawek dla dzieci z rozbiciem na dalsze podkategorie. Na koniec zostawiamy dział „Artykuły i gadżety papiernicze”, w którym to dostępnych jest wiele ciekawych produktów.

Ważne!

Jeśli istnieje prawdopodobieństwo wcześniejszego odwiedzenia strony taniaksiazka.pl, to warto byłoby wyczyścić pliki cookies, zanim odwiedziłoby się księgarnię za naszym pośrednictwem. „Ciasteczka” można usunąć w ustawieniach przeglądarki internetowej, które dodatkowo opisują w swoim supporcie jak to zrobić.

Wspieranie przez czytanie

Teraz może pojawiać się pytanie, no dobrze, ale co ja z tego będę miał/a?

Odpowiedzi brzmią:

– tanią książkę (bądź inny produkt) ze znanej i sprawdzonej księgarni;

– dobry uczynek, ponieważ dobrowolnie wesprzesz Katolikus 🙂

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?
Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

W czasie poszukiwania drugiej połówki możemy czuć się zestresowani pierwszą rozmową, nie ważne czy jest to rozmowa na żywo czy...

Modlitwa o narzeczonego i narzeczoną
Modlitwa do świętego Antoniego

Święty Antoni kojarzy nam się głównie jako patron, do którego zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu jakiejś zguby....

Zamknij