Duchowe inspiracje

Porady

Jak znaleźć drugą połówkę?

Miłość to wybór. Wybór trwania przy kimś aż do samego końca i bez względu na wszystko. Ale jak wybrać tę osobę
Pytania

Czego pragną kobiety?

Pytanie, które my, mężczyźni, zadajemy sobie od wieków. Mam wrażenie, że wciąż nie potrafimy znaleźć jednej, konkretnej odpowiedzi.
Związki

Jak znaleźć chłopaka?

To jeden z większych problemów nastoletnich dziewczyn. Presja społeczeństwa czyli w tym przypadku znajomych, czy innych koleżanek doprowadza do tego, że muszą mieć, bo inni mają.
Związki

Co przeszkadza w znalezieniu żony?

Mężczyźni często zbyt dużą wagę przywiązują do wyglądu zewnętrznego. Obecne kanony piękna są sztuczne i nieodpowiadające rzeczywistości. Kolejna kwestia to szukanie ideału, który nie istnieje.
Związki

Jak znaleźć dziewczynę?

Jak szukać? Tego się dowiecie, słuchając tego nagrania.
Porady

Jak nie zostać singlem relacyjnym?

Czy istnieje pojęcie singla relacyjnego? Do czego prowadzi realizacja własnej wizji zaspokajania potrzeb drugiej strony? Jaki jest fundament kształtowania dojrzałych więzi w małżeństwie i nie tylko?
Modlitwa

Modlitwa o nowe rodziny

Abba, Ojcze Miłosierny, Ty w Świętej Rodzinie ukazałeś nam piękno domowego Kościoła. Pomóż nam budować nowe rodziny jako święte, sakramentalne wspólnoty, jako ostoję pokoleń. Niech każda z nich będzie prawdziwym, odpowiedzialnym środowiskiem miłości i życia. Niech będzie pierwszą szkołą człowieczeństwa i wielkiego przykazania miłości – tej miłości, która cierpliwa jest, łaskawa jest, która nie szuka […]
Modlitwa

Najpiękniejsza modlitwa świata

„Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj”. Prośba o chleb jest w centrum modlitwy „Ojcze nasz”. Chleb codzienny, chleb, który rodzice podają swoim dzieciom i Chleb Eucharystyczny – Jezus Chrystus… Ta modlitwa jest jak dialog dziecka ze swoim tatą
ks. Krzysztof Grzywocz
George & Peggy

ks. Krzysztof Grzywocz – O samotności – serce i nerki

Ks. Grzywocz to ceniony rekolekcjonista, kierownik duchowy, terapeuta i autor. Posłuchaj fragmentów jego konferencji! 18 sierpnia szwajcarska policja opublikowała komunikat o zaginięciu ks. Krzysztofa Grzywocza, księdza diecezji opolskiej.