Duchowe inspiracje

  1. Katolikus
  2. »
  3. Duchowe inspiracje
Jak się przygotować do małżeństwa?
Rekolekcje

Jak przygotować się do sakramentu małżeństwa?

Ostatni już piąty odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy przygotowania się do sakramentu małżeństwa, jak to zrobić najlepiej? Odpowiedź w poniższym materiale.
Jak praktykować miłość w małżeństwie?
Rekolekcje

Jak praktykować miłość w małżeństwie?

4 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy tego, jak praktykować i rozwijać miłość w małżeństwie.
Seks po katolicku
Rekolekcje

Seks po katolicku

3 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy seksu po katolicku. Zastanawiasz się czy coś takiego istnieje? Odpowiedź znajdziesz w poniższym video!
Mieszkanie przed ślubem
Rekolekcje

Nie mieszkaj z kimś przed ślubem. Po co się ranić?

2 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat dotyczy mieszkania przed ślubem i zranień jakie mogą się pojawić w późniejszym czasie.
Dlaczego warto wziąć ślub kościelny?
Rekolekcje

Warto wziąć ślub! Niepodważalne argumenty

1 z 5 odcinek rekolekcji małżeńskich prowadzonych przez księdza Piotra Śliżewskiego. Dzisiejszy temat brzmi: „Dlaczego warto wziąć ślub?”.
Modlitwa do św. Rity o dobrego męża i żonę
Modlitwa

Modlitwa do św. Rity o dobrego męża i żonę

Św. Rita znana jest patronką od spraw trudnych i beznadziejnych. Mało kto wie, że jest również bardzo skutecznym orędownikiem „sercowym” (zwłaszcza, jeśli chodzi o pomoc w znalezieniu męża).
Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i żonę
Modlitwa

Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę

Nie wiele osób wie, że św. Józef jest bardzo skutecznym orędownikiem „spraw sercowych”.
Porady

Jak znaleźć drugą połówkę?

Miłość to wybór. Wybór trwania przy kimś aż do samego końca i bez względu na wszystko. Ale jak wybrać tę osobę, wobec której postanawiamy być wierni w miłości przez całe nasze życie?
Pytania

Czego pragną kobiety?

Pytanie, które my, mężczyźni, zadajemy sobie od wieków. Mam wrażenie, że wciąż nie potrafimy znaleźć jednej, konkretnej odpowiedzi.